kapat× Destek +90 545 440 6030
Tedavi Süreci
muayene.png

Muayene

MK Aligners tedavisine başlamak için mutlaka diş hekimi veya ortodonti uzmanına muayene olman gerekir. Tedavini gerçekleştirecek MK Aligners uzmanı diş hekimi ile ağız ve diş sağlığının şeffaf plak tedavisine uygun olup olmadığı kontrol edilir. MK Aligners uygulayan hekimlere ulaşmak için tıklayabilirsiniz.
tedavi_plani.png

Tedavi Planı

Hekiminizin isteklerine göre hazırladığımız tedavi planı ve 3D analiz simülasyonu hekiminizin onayına sunulur.
3d_printer.png

Kişiye Özel Üretim

Size özel olarak 3D printer ile MK Aligners Plaklarınız üretilir. Hekiminiz plakları size uygular ve tedaviniz başlar.
kontrol_ve_bitirme.png

Kontrol & Bitirme

Diş hekiminizin takibinde MK Aligners Plakları düzenli kullanıldığında tedaviniz başarıyla tamamlanır.

        Bilgisayar ortamına aktarılan ağız ölçüleriniz Dr. Murat Kaptaç tarafından incelenir ve 3D tedavi planınız çıkartılır. Tüm diş hareketleriniz 3D olarak hekiminize gönderilir. 3D tedavi planını inceleyebilir ve tedaviye başlamadan önce tedavinin sonundaki yeni gülüşünüzü nasıl olacağınızı görebilirsiniz. Tedaviye başlamadan önce dişlerinin tedavi sonucundaki halini kim görmek istemez ki?

        Tedavi planınızın dijital analiz sonucunda kaç adet plak ile tedavinizin gerçekleşeceğini öğreneceğinizden dolayı toplam tedavi süresini de önceden bileceksiniz!

        Sıralı olarak üretilen plakları günde 20-22 saat kullanırsanız, doktorunuzun belirttiği sürelerde bir sonraki plağa geçersiniz. Her yeni plakta istediğiniz gülüşünüze bir adım daha yaklaşmış olursunuz.

insta_ikon.svg