kapat× Destek +90 545 440 6030
Neden MK Aligners?
Tedavi Süresi ve Sonucu:

        Bilgisayar ortamına aktarılan ağız ölçüleriniz Dr. Murat Kaptaç tarafından incelenir ve 3 boyutlu tedavi planınız çıkartılır. Sizinle paylaşılan 3 boyutlu tedavi planını inceleyebilir ve tedaviye başlamadan önce tedavinin sonundaki yeni gülüşünüzün nasıl olacağınızı görebilirsiniz. Tedaviye başlamadan önce dişlerinin tedavi sonucundaki halini kim görmek istemez ki?

        Tedavi planınızın dijital analiz sonucunda kaç adet plak ile tedavinizin gerçekleşeceğini öğreneceğinizden dolayı toplam tedavi süresini de önceden bileceksiniz!

        Sıralı olarak üretilen plakları günde 22 saat kullanırsanız, doktorunuzun belirttiği sürelerde bir sonraki plağa geçersiniz. Her yeni plakta istediğiniz gülüşünüze bir adım daha yaklaşmış olursunuz.


Kullanımı Rahat:

        MK Aligners yaşamınızla birebir uyum sağlar. Konforlu bir sosyal yaşam için hastalar dilediği zaman plakları çıkarmakta özgürdürler! MK Şeffaf Plakları kolay bir şekilde ağzınıza takıp çıkarabilirsiniz. Yemeğinizi yerken ve su dışında bir içecek içerken çıkarmanız gerekmektedir. Dolayısıyla dilediğiniz her şeyi yiyebilir, asitli içecekler dahi içebilirsiniz! Tabii ki yemek yedikten sonra plaklarınızı takmayı unutmayın :) Ağız hijyeninizi sağlamanız diş telleri kullanımına göre daha kolaydır. Plaklarınızı çıkardıktan sonra rahatlıkla dişlerinizi fırçalayabilirsiniz.


Estetik:

        MK Aligners dişlerinizi istediğiniz gülüşe kavuşturacak estetik ve en şeffaf ortodontik tedavi çözümüdür. Eğer siz de diş tedavinizin başkaları tarafından fark edilmeyecek şekilde yapılmasını istiyorsanız MK Şeffaf Plakları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Birçok kişinin ağzınızda plak olduğunu fark etmeyeceğinden emin olabilirsiniz. MK Aligners gülüşünüzü değiştirmenin en şeffaf yoludur!


Avantajlı Fiyatlar:

        Fiyat konusunda bir aralık belirtmek diş ve çene probleminizi analiz etmeden mümkün değildir. Tamamen yerli mühendislik ürünü olan MK Şeffaf Plaklara, yurt dışındaki örneklerine göre çok daha uygun fiyatlara sahip olacaksınız! MK Aligners tedavinizin tam fiyatını öğrenmek için Dr. Murat Kaptaç'a ücretsiz muayene olabilirsiniz.


insta_ikon.svg