kapat× Destek +90 545 440 6030
Mağaza

MK Aligners Temizleme Köpüğü

Ağız apareylerinin (şeffaf plak, gece plağı, pekiştirme plağı, sporcu plağı, çene splinti, hareketli apareyler) hijyenini sağlar, kötü kokusunu önler. Lekeleri giderir, sararmayı önler.

MK Şeffaf Plak Saklama Kutusu

Üstün kalitesi sayesinde şeffaf plaklarınızı güvenle muhafaza edip yanınızda taşıyabilirsiniz.

MK Aligners Isırma Bloğu

Şeffaf plaklarınız ile dişleriniz arasındaki hava kabarcıklarını kapatmak için çiğnediğiniz kullanışlı bir çubuktur. Şeffaf plakların dişlerinize tam oturduğunu kontrol etmenize yardımcı olur.

MK Aligners Şeffaf Plak Hijyen Kiti (Temizlik Seti)

MK Aligners Şeffaf Plak Hijyen Kiti ile plaklarınızı temizleyebilir, saklayabilir ve daha konforlu kullanabilirsiniz!


MK Aligners Temizleme Köpüğü şeffaf plaklar, protezler, çıkarılabilir diş telleri içindir. Kokuyu giderir, sararmayı önler. Rahat ve nazik temizlik için idealdir. Aşındırıcı parçacıklar içermez ve bu nedenle günde birkaç kez kullanılabilir. Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız.


MK Aligners Şeffaf Plak Kutusu'nun üstün kalitesi sayesinde şeffaf plaklarınızı güvenle muhafaza edip yanınızda taşıyabilirsiniz.


MK Aligners Şeffaf Plak Isırma Bloğu şeffaf plaklarınız ile dişleriniz arasındaki hava kabarcıklarını kapatmak için çiğnediğiniz kullanışlı bir çubuktur. Şeffaf plakların dişlerinize tam oturduğunu kontrol etmenize yardımcı olur.

insta_ikon.svg